Bordspendyl samt kandelabrar
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL samt KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, alabaster, ljusstakar för vardera tre ljus, höjd pendyl ca 42 cm, höjd kandelabrar 42 cm, nyckel och pendel finns
Slitage, lagningar, skador, personnummermärkning
474688
2017-07-20