Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALEXANDRE CALAME (1810-1864): templet i Paestum, signerad, akvarell ca 11x21 cm
Baksidan på ramen bär påskrift på franska.
474692
2017-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här