Alexandre Calame akvarell
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ALEXANDRE CALAME (1810-1864): templet i Paestum, signerad, akvarell ca 11x21 cm
Baksidan på ramen bär påskrift på franska.
Kuntoraportti
474692
Päivämäärä:
2017-07-20