Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, (3), 1800/1900-tal, procession, textiltillverkare, sånguppträdande (tillskrivet Hanabuso Itcho, 1900-talstryck), en ca 21x17-21x34cm, oramade

2 uppfodrade, 2 med pappersdubblering, alla uppklistrade i övre marginalen, lagningar, fläckar 1.000

474696

2017-07-27