Design Arne Jacobsen Sjuan
2017-07-20
474716
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 2 st, grönlackerade, Danmark, benställning i krom, märkta "made in Denmark by Fritz Hansen", 1971", sitthöjd ca 42 cm
Slitage, repor