Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
J A G ACKE (1859-1924): "Tärnan och tärnorna", signerad Acke samt daterad 1911, olja på pannå, ca 34x42 cm
474745
2017-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här