J A G Acke

J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke
J A G Acke

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

J A G ACKE (1859-1924): "Tärnan och tärnorna", signerad Acke samt daterad 1911, olja på pannå, ca 34x42 cm

474745

2017-07-20