Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, furu, vitrinöverdel, 5 lådor samt två skåp i underdelen, inrett med belysning, höjd ca 217, 137x48 cm
Nyckel saknas, slitage, torrsprickor
474747
2017-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här