Vitrinskåp furu

Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu
Vitrinskåp furu

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, furu, vitrinöverdel, 5 lådor samt två skåp i underdelen, inrett med belysning, höjd ca 217, 137x48 cm

Nyckel saknas, slitage, torrsprickor

474747

2017-07-20