Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
LARIS STRUNKE (född 1931): "Husgrund", signerad L Strunke, daterad a tergo 1988, olja på duk, ca 86x139 cm
Zustandsbeschreibung
474756
2017-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner