Johnny Acosta

Johnny Acosta
Johnny Acosta
Johnny Acosta
Johnny Acosta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHNNY ACOSTA (samtida): "American girl", 3 st, signerade Acosta, färgserigrafier, signerade samt numrerade i upplaga om 250 ex, ca 65x56 cm

474766

2017-07-20