Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR GRANSTRÖM (1907-2000): (4) Figurscener, signerade Alvar, XXV/LX, färglitografier med reliefverkan, vardera ca 70,5x52 cm
En litografi saknar glas
474768
2017-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här