Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 204/275, färglitografi, bladmått ca 57x78 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

474770

2017-07-21