Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 204/275, färglitografi, bladmått ca 57x78 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
474770
2017-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner