Biblioteksur 1900-tal Tyskland

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIBLIOTEKSUR, 1900-talets andra hälft, Tyskland, månfas, slagverk, fodral i mörkbetsat trä, dekorelement i mässing, ankargång, höjd ca 40 cm

Går ej, SAV garanterar ej för funktionen

474773

2017-07-20