Tevagn med löstagbar bricka sommar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEVAGN, 1900-talets senare del, fanerad i mahogny och bok, löstagbar brickdel med världskarta, höjd ca 71, 89x48 cm

474778

2017-07-20