Stolar 1 par gustavianska

Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, gustaviansk stil, modell axet, 4 st, tidigt 1900-tal, stoppade textilklädda sitsar, skuren dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, vissa skador

474795

2017-07-20