Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
TABURETTER, 1 par, 1800-tal, empire, grönmålade, svängda ben, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 42 cm
Renoverade, kompletterade, slitage
474805
2017-07-20