Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn som spinner garn, olja på duk fäst på pannå, ca 45x35 cm, kopia efter äldre målning
Färgbortfall, duk fäst på pannå
474809
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här