Karmstolar gustavianska

Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1800-talets första del, gustavianska, träskuren dekor, krön med skulpterad ros, stoppad textilklädsel på sits, rygg och armlän, sitthöjd ca 44 cm

Renoverade och kompletterade, slitage, klädsel med kraftigt slitage, ett armlän avbrutet

474818

2017-07-20