Slagbord i furu sommar
2017-07-20
474824
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 75, 154x80 cm
Bruksslitage, vissa skador, torrsprickor