Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, 1900-talets början, "Flashlight-Electric Alarm Clock", patenterad 1910 Darche Mfg.Co Chicago, förkromad, höjd ca 20, 32x15 cm
Sav garanterar inte funktionen, slitage
474828
2017-07-21