Bordsur krom sekelskiftet

Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet
Bordsur krom sekelskiftet

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-talets början, "Flashlight-Electric Alarm Clock", patenterad 1910 Darche Mfg.Co Chicago, förkromad, höjd ca 20, 32x15 cm

Sav garanterar inte funktionen, slitage

474828

2017-07-21