Arkitektbord 17/1800-tal England
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKITEKTBORD, 17/1800-tal, England, valnöt samt valnötsfanér, beslag samt hjultrissor i mässing, invändigt med lådor och fack, ställbar skrivskiva, ljusbricka i mässing, höjd ca 74, 60x90 cm
Skador och slitage, en ljusbricka saknas, lösa delar, nyckel saknas
474830
2017-07-20