Henry Schäf pastellmålning

Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Kopia efter David Kraftt, Portätt föreställande Karl XII, signerad och daterad Henry Schäf 1922, pastell, ca 86x66 cm

474832

2017-07-20