Sälbössa

Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄLBÖSSA, 1800-tal, med slaglås, räfflad pipa, kaliber ca 13 mm, sikte med bländskydd, lagningar i plåt runt låset, kolvlåda, längd ca 146 cm, stöd i trä medföljer

474837

2017-07-20