Fickur spindelverk

Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk
Fickur spindelverk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 1800-tal, silverboett, emaljerad urtavla mer romerska och arbaiska siffror, delvis förgyllt spindelverk, diameter ca 45 mm

Skadad urtavla, ej funktionstestad

474848

2017-07-20