Spegel gustaviansk stil,

Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,

Klubbat för:

7 000 SEK

5 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med infälld gipsmedaljong, ca 140x56 cm

Kröndel med spricka, senare förgyllning, senare kröndel och glas

474852

2017-07-21