Harald Lyth 5 färglitografier

Harald Lyth 5 färglitografier
Harald Lyth 5 färglitografier
Harald Lyth 5 färglitografier
Harald Lyth 5 färglitografier
Harald Lyth 5 färglitografier
Harald Lyth 5 färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARLAD LYTH (född 1937): "Murarlod och Brysselspets" - grafikmapp, signerade och daterade Lyth 57/100, 5 färglitografier i bokkassett, bladstorlek ca 40x28 cm, oramade

474862

2017-07-21