Byrå i empirestil från Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, ca 1910, Nordiska Kompaniet, empirestil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, fotavslut med mässingshyllsor, höjd ca 77, 92x51 cm
Skadad list med lagning, fanérsskador, saknar nyckel
474864
2017-07-21