Jordi Arkö
Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. II Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. Signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarad röd klotkassett
Ej genomgången. Endast band II
474871
2017-07-20