Torkel Dahlstedt akryl

Torkel Dahlstedt akryl
Torkel Dahlstedt akryl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Kilimanjaro, signerad och daterad Torkel Dahlstedt 1972, 4/10, akryl på papper, ca 39x39 cm

474906

2017-07-22