Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Kilimanjaro, signerad och daterad Torkel Dahlstedt 1972, 4/10, akryl på papper, ca 39x39 cm
474906
2017-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här