Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARCANGELO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, olja på duk, ca 107x108 cm
Oramad
474907
2017-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här