Arcangelo oljemålning

Arcangelo oljemålning
Arcangelo oljemålning
Arcangelo oljemålning
Arcangelo oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

ARCANGELO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, olja på duk, ca 107x108 cm

Kuntoraportti

Oramad

474907

Päivämäärä:

2017-07-22