Arcangelo oljemålning
Klubbat för:
14 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
ARCANGELO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, olja på duk, ca 107x108 cm
Kuntoraportti
Oramad
474907
Päivämäärä:
2017-07-22