Konsolbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOLBORD utan stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping) höjd ca 73,5, 54x39 cm
Stenskiva saknas, lös del, skador
474913
2017-07-21