Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD utan stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping) höjd ca 73,5, 54x39 cm

Stenskiva saknas, lös del, skador

474913

2017-07-21