Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, mässingsstomme, behängd med fransar, höjd 33, diameter ca 28 cm
Bruksslitage
474914
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här