Johannes Andersen soffa 1960-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffa "Hollywood", Trensum formgivningsår 1962, stomme i ek, klädd paisley textil, brickmärkt Trensum, längd ca 226, sitthöjd ca 42,5 cm

Bruksslitage

474924

2017-07-21