Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Putto med duvor, olja på duk, ca 53x43 cm
Renoverad, retuscher, dubblerad duk
474943
2017-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här