Sybord Louis XVI-stil

Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil
Sybord Louis XVI-stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i flertalet träslag, intarsiadekor, förgyllda beslag, höjd ca 73, 56x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skador

474949

2017-07-21