Takarmatur Flos Aurora

Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora
Takarmatur Flos Aurora

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERRY KIN & SANTIAGO MIRANDA, "Aurora", taklampa, Italien, för Flos, diameter ca 60 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

474950

2017-07-21