Johnny Cash memorablia
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHNNY CASH MEMORABILIA, 4 dlr, bestående av: brev samt fotoprint signerade av Johhny Cash och June Carter Cash, plektur signerat av Johnny Cash samt fotografi på Johnny Cash på besök i Stockholm under 1990-talet, brevets mått ca 10,5x24 cm
474959
2017-07-21