Johnny Cash memorablia

Johnny Cash memorablia
Johnny Cash memorablia
Johnny Cash memorablia
Johnny Cash memorablia
Johnny Cash memorablia
Johnny Cash memorablia

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

JOHNNY CASH MEMORABILIA, 4 dlr, bestående av: brev samt fotoprint signerade av Johhny Cash och June Carter Cash, plektur signerat av Johnny Cash samt fotografi på Johnny Cash på besök i Stockholm under 1990-talet, brevets mått ca 10,5x24 cm

474959

2017-07-21