Piedestaler 1 par i Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 19/2000-tal, Louis XVI-stil, mörkbetsat trä, höjd ca 147 cm

En med lagning i toppen

474986

2017-07-21