Design Wilke Adolfsson Sommar
2017-07-24
474989
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WILKE ADOLFSSON, skål, signerad och daterad -92, VASER, 2 st, Kosta, medföljande skål signerad Orrefors D 4069, höjd ca 11,5 cm