Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, skål, signerad och daterad -92, VASER, 2 st, Kosta, medföljande skål signerad Orrefors D 4069, höjd ca 11,5 cm
474989
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här