Rudolf Markuse figurin

Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin
Rudolf Markuse figurin

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF MARKUSE, figurin, kvinna med luta, Rosenthal, glaserat porslin, stämplad Rosenthal samt signerad Rudolf Markuse, höjd ca 42 cm

Mindre nagg på lutan

475003

2017-07-22