Skulptur med blommor
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1960-tal): väggskulptur, ca 150 st blommor i lackerat järn och kristall, för styckevis montering i vägg med medföljande skruv, olika färger, diameter per blomma ca 18 cm
Ej genomgången, slitage
475016
2017-07-22