Skulptur med blommor

Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor
Skulptur med blommor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1960-tal): väggskulptur, ca 150 st blommor i lackerat järn och kristall, för styckevis montering i vägg med medföljande skruv, olika färger, diameter per blomma ca 18 cm

Ej genomgången, slitage

475016

2017-07-22