Vikvägg / rumsavdelare 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets mitt, möjligen Danmark, valnöt, ca 202x165,5 cm

Bruksslitage

475039

2017-07-22