kallskål och dryckeskanna tenn
2017-07-22
475051
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KALLSKÅL samt DRYCKESKANNA, tenn, 1800-tal, höjd ca 13 resp 20 cm
Bucklor, bristningar, lagningar