Bordsplateu empirestil

Bordsplateu empirestil
Bordsplateu empirestil
Bordsplateu empirestil
Bordsplateu empirestil
Bordsplateu empirestil
Bordsplateu empirestil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSPLATEU, 1800-tal, empirestil, brons, förgylld, genombruten, fötter i form av lejontassar, höjd ca 9,5, diameter ca 50 cm

Foliering med smärre skador, smärre ytskador

475062

2017-07-22