Bordssurtout nyrokoko

Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko
Bordssurtout nyrokoko

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSURTOUT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, nysilver, glasflaskor med slipad dekor, höjd ca 29, 23x17 cm

Nedputsad, smärre nagg, senapsburken med större kantnagg

475064

2017-07-22