Sideboard England 1900-tal
2017-07-22
475084
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, England, 1900-tal, fanerad med mahogny, tre lådor i sargen, höjd ca 84, 183x52 cm
Smärre fläckar, märken